Categorized | Genel

TOPLANAN İMZALAR İLGİLİLERE İLETİLMEYE DEVAM EDİLİYOR

DSC_0031 copy1907 FENERBAHÇE DERNEĞİ BAŞKANI VE YÖNETİCİLERİNDEN ADALET BAKANLIĞI’NA VE TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ’NE ZİYARET

1907 Fenerbahçe Derneği tarafından ‘Adalete Fener Yak’ sloganı ile ‘Kulübümüz, Başkanımız ve Yöneticilerimizin yeniden adil yargılanması’ adına başlatılan imza kampanyasında toplanan imzalar, ilgililerine iletilmeye devam ediyor.

 

change.org imza platformu üzerinden başlatılan; renk farkı gözetmeksizin toplumun her kesiminden kısa sürede büyük destek görerek altı yüz bin sayısına yaklaşan imza, Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül, Anayasa Mahkemesi Başkanı Sayın Haşim Kılıç, MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ardından bu kez TC Adalet Bakanlığı’na ve Türkiye Barolar Birliği’ne iletildi.

Dernek Başkanı Sayın Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Simla T. Bayazıt, Fethi Pekin ve Can Gebetaş tarafından gerçekleştirilen ziyarette, 38 klasörden oluşan, Fenerbahçe’nin yeniden adil yargılanmasını talep eden imza ve bu talebe dair yorumlar, Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sayın Metin Feyzioğlu’na teslim edildi.

Ziyaretler esnasında; Dernek Başkanı Sayın Ali Y. Koç ve Yöneticiler; Kulübümüzün, Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimizin, yeniden adil yargılanma talebinin, kamuoyuna daha güçlü bir sesle iletilmesine imkan sağlayan kampanya ve imzalar ile ilgili bilgi verdi.

DSC_0071 copy

 

 

 

 

 

DSC_0010 copy

 

 

 

 

 

DSC_0098 copy

Sosyal Medya

Twitter

Facebook