Categorized | Genel

İZMİR’DE ADALETE FENER YAKILDI

mjİzmir Fenerbahçeliler Derneği tarafından organize edilen Adalete Fener Yak etkinliği kapsamında çok sayıda taraftarımız bir araya geldi.

Organizasyon kapsamında saatler 19.07’yi göstermesiyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan taraftarlarımız ardından Adalete Fener Yaktı.

Etkinliğe katılan Yönetim Kurulu Üyelerinden Serdar Erkan, adaletin bir gün herkese lazım olacağını söyledi ve herkesi adalet için birlikte olmaya çağırdı.

İzmir Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cem Çalışkan da, “İzmir Fenerbahçeliler Derneği olarak adil yargılanma sürecine destek olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bu akşam burada hep birlikte Adalete Fener yaktık” dedi.

Başkanımız Aziz Yıldırım ve Kulübümüze olan desteklerinin tam olduğunu ifade eden taraftarlar ise, “Her zaman her yerde en büyük Fener” tezahüratlarında bulundular.

Havanın kararmasıyla birlikte dilek fenerleri yakılıp, gökyüzüne bırakıldı. Bu anlar renkli görüntülere sahne oldu.

Gecenin geç saatlerine kadar meydandan ayrılmayan taraftarlarımız meşaleler yakıp, havai fişek patlattılar.

Siz de Başkanımız Aziz Yıldırım, Kulübümüz ve Yöneticilerimizin yargılandığı 3 Temmuz Sözde Şike Davası’nda yapılan haksız, hukuksuz karar ve uygulamalara dair adil yargılama talebinin ilgili makamlara daha güçlü ulaştırılmasını istiyorsanız, “Türkiye için adalet, Fenerbahçe için adalet” diyorsanız. http://www.change.org/AdaleteFenerYak internet sitesinden dijital imzanızı atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Twitter

Facebook